Sport SQ

LK: Elmasi në grup me Liverpulin, Ademi dhe Ristovski kundër Milanit

Federata Evropiane e Futbollit (UEFA) sonte me short në Stamboll ka përcaktuar përbërjen e grupeve në Ligën e Kampionëve (LK), prej të cilëve më i forti do të jetë Grupi C, në të cilin  do të luajnë Bajern Munih, Barcelona, ​​Inter dhe Viktorija Pëllzen.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle