0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Ljubço Georgievski: Nuk e kemi parë ende propozimin francez, por nuk duhet refuzuar plotësisht

 Kryetari i VMRO-PP-së, Ljubço Georgievski, para fillimit të takimit me kryeministrin Dimitar Kovaçevskki në Qeveri, deklaroi se nuk e ka parë propozimin francez, edhe pse thuhet se do të publikohej sot në mëngjes, megjithatë komentoi propozimin e mëparshëm francez, megjithëse, siç tha ai, në bazë mbetet i njejtë. Sipas Georgievskit, ai propozim ka pasur gjëra pozitive dhe nuk është dashur të refuzohet plotësisht.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle