Evropë SQEvropë.Portal SQ

Liz Tras hoqi dorë nga prania në mbledhjen e G20

- Ministrja britanike e Punëve të Jashtme, Liz Tras nuk do të marrë pjesë në takimin e ardhshëm të ministrave të Punëve të Jashtme të G20 në Indonezi, të caktuar për sot dhe nesër, dhe kthehet në vend, informon Bi-Bi-Si.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle