Evropë SQEvropë.Portal SQ

Liz Tras e përshëndeti vendimin e SHBA-së për sanksione kundër Dodik

Ministrja britanike e Punëve të Jashtme Liz Tras e përshëndeti vendimin e SHBA-së të vendosin sanksione kundër Millorad Dodik dhe Televizionit alternativ (ATV) nga Banja Lluka.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle