0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Lixhiang: Kina duhet edhe detyrimisht do të bashkohet me Tajvanin

Autoritetet kineze kanë për qëllim me të gjitha mjetet të sigurojnë unitet mes Kinës dhe Tajvanit edhe pavarësisht deklaratave të SHBA-së, sot deklaroi zëdhënësi i Ministrisë kineze të Punëve të Jashtme Zhao Lixhiang.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle