0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Liverpuli e mundi Çelzin në penalti dhe e fitoi Kupën e ligës së Anglisë

Liverpuli e ka fituar Kupën e ligës së Anglisë (Karabao Kup), duke e mposhtur në Uembli të Londrës ekipin e Çelzit në penalti 11:10.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle