Futboll SQSport SQ

Liverpul i gatshëm të ndajë 85 milion funta për Nunjez

Klubi anglez Liverpul është i gatshëm për të rrëzuar rekordin personal për transferimin e futbollistit dhe të paguaj 85 miliona funta për shërbimet e sulmuesit të Benfikës, Darvin Nunjez, lajmëruan sot mediat britanike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle