Evropë SQEvropë.Portal SQ

Lituania i këshillon qytetarët të mos blejnë celularë kinez

Ministria e Mbrojtjes të Lituanisë e këshillon opinionin të mos blejë celularë nga prodhuesit kinez dhe t'i heqin nga përdorimi sa më shpejtë që munden, nëse posedojnë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle