Evropë SQEvropë.Portal SQ

Lituania dhe Letonia filluan të ndërtojnë gardh në kufirin me Bjellorusinë

Lituania dhe Letonia filluan me ndërtimin e gardhit në kufirin me Bjellorusinë që t'i parandalojnë emigrantët ilegalë të hyjnë në Bashkimin Evropian përmes kufijve të saj të jashtëm.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle