0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Lirohet mazuti, çmimet e karburanteve tjera mbesin të njëjta

Mazuti që sonte në mesnatë lirohet për 1,041 denarë për kilogramë, ndërsa çmimet e karburanteve tjera mbesin të njëjta, vendosi sot Komisioni Rregullatorë për Energjetikë dhe Shërbime Ujore (KRRE). Me vendimin po kryhet zvogëlim i çmimeve me pakicë të derivateve të naftës me mesatare për 0,39 për qind.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle