0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Lirohen benzinat dhe dizeli

Karburantet prej sonte në mesnatë lirohen për dy deri në tre denarë për një litër, vendosi Komisionit Rregullator për Energjetikë dhe Shërbime Uji (KRRE). Me vendimin bëhet ulje e çmimeve me pakicë të derivateve të naftës mesatarisht për 1,99 për qind.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle