0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Lirman për Dojçe Velen: BE dhe Bullgaria ta mbajnë premtimin ndaj Maqedonisë së Veriut

Ministrja shtetërore e Ministrisë gjermane të Punëve të Jashtme, Ana Lirman vlerëson se janë shumë pozitive dhe inkurajuese sinjalet e takimit të parë të kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovapevski dhe homologut të tij bullgar, kryeministrit Kirill Petkov në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle