Magazinë SQUdhëtime SQ

Liqeni Natron – një nga vendet më të frikshme në botë

- Një nga vendet më të frikshme në botë, por njëkohësisht dhe vend i çuditshëm dhe simpatik është liqeni Natron në shtetin afrikan Tanzania.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle