0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Linhart: Shpresojmë në fillimin e bisedimeve në dhjetor

– Shpresojmë në fillimin e bisedimeve me Maqedoninë e Veriut në dhjetor, deklaroi sot ministri austriak për Çështje Evropiane dhe Ndërkombëtare, Mihael Linhart në konferencën e përbashkët për media me shefin e Diplomacisë, Bujar Osmani në Shkup.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle