0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Linhart: Gjendja e sigurisë në Ballkan është e brishtë

Ministri austriak i Punëve të Jashtme, Mihael Linhart, me rastin e pjesëmarrjes së vazhdueshme të ushtarëve dhe policisë austriake në misionet ndërkombëtare, vlerësoi se situata e sigurisë në Ballkan është e brishtë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle