0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Lindler: G7 dhe institucionet globale ndajnë 19,8 miliardë dollarë për Ukrainën

- Grupi i shtatë vendeve më të zhvilluara në botë - G7 dhe institucionet globale financiare do të ndajnë 19,8 miliardë dollarë për përforcim të financave publike të Ukrainës, deklaroi sot ministri gjerman i Financave, Kristian Lindner.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle