0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Ligji për shtetësinë një nga pikat e rendit të ditës së mbledhjes së 47-të të Kuvendit

Propozim-ligji për ndryshim dhe plotësim të Ligjit për shtetësinë e Republikës së Maqedonisë, me procedurë të shkurtuar është një nga pikat e rendit të ditës të mbledhjes së 47-të të Kuvendit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle