0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Ligjerata e Lubço Georgievskit në Sofje është shtyrë pas ndërhyrjes së Angel Xhambaskit

Ligjerata e planifikuar e ish-kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Lubço Georgievski në Sofje është shtyrë për shkak të ndërhyrjes së eurodeputetit dhe nënkryetarit të VMRO-BND, Angell Xhambaski dhe mbështetësve të tij në sallën e Klubit qendror ushtarak, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Sofja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle