0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQ

Liga e Konferencës: Lesteri kundër Renit, Partizani kundër Feenordit

Feenord- Partizan dhe Lester- Ren janë dy duelet e 1/8 së finales së Ligës së konferencës që u caktuan nga shorti pasditen e sotme në selinë e UEFA-s në Nion.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle