0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Liga e konferencave: Shkëndija e pret Valmierën

Ndeshja kthyese midis Shkëndijës dhe Valmierës do të luhet sonte në arenën “Todor Proeski” në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle