0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Liga e kombeve: Futbollistët e Maqedonisë së Veriut humbës në Gjeorgji

Reprezentacioni Maqedonisë së veriut në futboll i humbi gjasat për promovim në rang më të lartë në Ligën e kombeve dhe vend në barazhin për plasman në EURO 2024, pasi që sonte pësoi humbje si mysafire në terren nga Gjeorgjia në Tbilisi me 2:0 (1:0) në kuadër të xhiros së parafundit në grupin 4.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle