Futboll SQSport SQ

Liga e Kampionëve: Ndeshjet e para të plejofit do të luhen sot dhe nesër

Ndeshjet e para të plejofit në Ligën e Kampionëve luhen sot dhe nesër. Gjithsej gjashtë ndeshje do të luhen duke filluar nga ora 21.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle