Futboll SQSport SQ

Liga e Kampionëve: Joung Bojs, Benfika dhe Malmo në elitën evropiane

Lojtarët e klubit zviceran Joung Bojs, Benfikës portugeze dhe Malmos suedeze mbrëmë u kualifikuan në fazën e grupeve të sezonit të ri të Ligës së Kampionëve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle