Sport SQ

Liga e Evropës: Mbi Mbi 5.000 policë janë angazhuar për finalen e nesërme në Sevilje, në qytet vijnë 150.000 tifozë

Më shumë se 5.000 policë janë në gjendje gatishmërie në Sevilje në pritje në qytet të mbërrijnë një numër i madh i tifozëve gjermanë dhe skocezë të futbollit për finalen e nesërme të Ligës së Evropës midis Ajntraht Frankfurt dhe Glazgov Renxhers.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle