Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Liderja e opozitës bjelloruse, Cihanouskaja u takua me Metën dhe me Ramën

Liderja e opozitës bjelloruse Sviatlana Cihanouskaja e cila po qëndron në Tiranë, realizoi takime me presidentin dhe kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle