Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Lideri separatist Pushilin u bëri thirrje burrave të armatosen

Në Republikën e vetëshpallur të Donjeckut, lideri separatist, Denis Pushilin u bëri thirrje të gjithë burrave të armatosen dhe të luftojnë kundër trupave qeveritare ukrainase. Ukraina vazhdimisht thekson se nuk planifikon ofensivë kundër separatistëve prorusë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle