0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Lideri i VMRO-DPMNE-së, Hristian Mickoski në takime me qytetarët e Peshtanit, Raçës, Elshanit

Përmes takimeve me qytetarët e Ohrit, por edhe vendbanimet si Peshtan, Raçë, Eleshan dhe vendbanimet e tjera dëshirojmë qytetarëve t'ua prezentojmë të gjitha projektet që i planifikojmë t'i realizojmë për Ohrin në periudhën që pason.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle