Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Liderët ushtarak të Rusisë dhe SHBA-së u takuan në Finlandë

Në moment të tensioneve mes Rusisë dhe SHBA-së, funksionarë të lartë të të dy vendeve u takuan në Finlandë për të biseduar për ulje të “rrezikut nga incidente gjatë aktiviteteve ushtarake”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle