0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Liderët e vendeve anëtare të Ballkanit të Hapur në takim në Ohër

Kultura dhe turizmi do të jenë në fokus të iniciativës Ballkani i Hapur që sot dhe nesër do të mbahet në Ohër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle