0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Liderët e të Gjelbërve gjermanë nën hetim për pagesën e “bonuseve të koronës”

Prokuroria Publike e Berlinit ka nisur hetim ndaj lidershipit të Partisë së gjermane të së gjelbërve, përfshirë zëvendëskancelarin dhe ministrin e ri të Punëve të Jashtme, për pagesën e bonuseve gjatë pandemisë dimrin e kaluar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle