0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Liderët e RDM-së, LD-së dhe PLD-së në takim me presidentin Pendarovski për propozimin francez

Presidenti Stevo Pendarovski sot realizoi takim me kryetarin e RDM-së, Maja Moraçanin, kryetarin e Lidhjes demokratike, Pavle Trajanov dhe kryetarin e Partisë liberale-demokratike Goran Milevski, parti të cilat janë pjesë e koalicionit qeveritar. Në takim, siç kumtoi Kabineti i Pendarovski, Moraçanin, Trajanov dhe Milevski i elaboruan rishikimet partiake për propozimin francez dhe i theksuan brengat e tyre.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle