0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Liderët e puçistëve të Sudanit dhe organizata kryesore prodemokratike dakorduan formimin e qeverisë civile kalimtare

Pas grusht shtetit ushtarak të vitit të kaluar në Sudan, udhëheqësit e grusht shtetit dhe organizata kryesore pro-demokratike në vend nënshkruan sot një marrëveshje për të formuar një qeveri kalimtare të udhëhequr nga civilët.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle