Ballkan SQBallkan.portal SQ

Liderët e Kosovës bëjnë thirrje që të dilet në votim

Përfaqësuesit më të lartë të partive dhe institucioneve politike në Kosovë sot u bënë thirrje qytetarëve masovikisht të dalin në zgjedhjet lokale dhe t’i zgjedhin kandidatët më të mire për kryetar komune dhe këshilltarë në 38 komuna të Kosovës, njofton Beta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle