Ballkan SQBallkan.portal SQ

Liderët boshnjak të bindur se nuk do të ketë ndarje në BeH

Përfaqësuesit më të lartë të Bosnja e Hercegovinës sot deklaruan se  kriza politike në vend është serioze,  dhe se  nuk do të sjellë  në pasoja dramatike  siç është ndarja e vendit, derisa partitë politike opozitare në Republikën Sërpska sërish  dërguan porosi se  nuk do ta ndjekin Millorad Dodik.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle