Botë SQBotë.Portal SQ

Liderë të shquar afganë: Pushteti i talebanëve nuk do të mbijetojë, nëse i përsërisin gabimet

– Një delegacion i liderëve dhe funksionarëve të shquar afganë paralajmëroi sot se qeveria talebane nuk do të mbijetojë gjatë, nëse i përsërit gabimet nga e kaluara.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle