Kronikë.portal SQKultura.Slajder SQKulturë SQ

Libra të ITSHKSH për bibliotekën “Ernest Koliqi” në Prishtinë

Në prag të hapjes së bibliotekës “Ernest Koliqi”, e  cila do të funksionojë në kuadër të Ipeshkvisë së Kosovës, drejtori i  ITSHKSH Prof.dr. Skender Asani me bashkëpunëtorët dhuroi disa tituj  librash. Me këtë rast Ipeshkvi i Kosovës, Imzot Dodë Gjergj, shprehu  mirënjohje dhe faleminderoi ITSHKSH për kujdesin e treguar ndaj  thellimit të bashkëpunimit kulturor ndërinstitucional në mes të  Shkupit dhe Prishtinës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle