Botë SQBotë.Portal SQ

Libani kërkon që SHBA-ja të ndërmjetësojë për dhënien fund të kontestit detar me Izraelin

- Qeveria libaneze sot i bëri thirrje përfaqësuesit amerikan i cili ndërmjetëson ndërmjet Libanit dhe Izraelit që kufiri i tyre kontestues detar të kthehet në Bejrut sa më shpejtë që është e mundur që të arrihet marrëveshje në kushte të tensioneve të rritura përgjatë kufirit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle