Botë SQBotë.Portal SQ

Libani formoi qeveri të re pas bllokimit më shumë se një vit

Është formuar qeveria e re në Liban, me të cilën  iu dha fund bllokimit 13-të muajsh që solli deri te kriza më e thellë financiare dhe varfëria në vend, publikuan agjencitë e huaja, duke iu referuar kabinetit të presidentit Mishell Aun.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle