Botë SQBotë.Portal SQ

Li Keçijang: Ekonomia kineze do të jetë gjithnjë e më e hapur

Kryeministri kinez Li Keçijang në një tryezë të rrumbullakët me liderët e institucioneve kryesore ndërkombëtare tha se ekonomia e Kinës është thellësisht e integruar në ekonominë botërore dhe se do të jetë gjithnjë e më e hapur.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle