Partitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

Lëvizja Besa në Zhelinë do të ketë kandidat kryetarin aktual Blerim Sejdiun

Në prezencë të strukturës më të lartë të Lëvizjes BESA, kryetarit Bilall Kasami si dhe sekretarëve të partisë, Arjanit Hoxha dhe Adnan Azizi u mbajt Kuvendi themelues i degës së Zhelinës. Kuvendarët zgjodhën kryetarin e ri të degës, Suad Alilin si dhe kryesinë e degës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle