0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Kasami vizitoi fshatrat e Malësisë së Tetovës

Në vazhdën e kampanjës zgjedhore të Lëvizjes BESA, kandidati për kryetar të komunës së Tetovës, Bilall Kasami ka vazhduar turin e tij me takime me vendbanimet e Tetovës. Fillimisht, kryetari Kasami vizitojë fshatin Llacë, më pas fshatrat e Malësisë së Tetovës. Vicë dhe Sellcë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle