0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQ

Lëvizja BESA – Çair: Komuna e Çairit, Qyteti i Shkupit dhe Qeveria pa zgjidhje për ngrohjen e shkollave në Çair, fëmijët po sëmuren nëpër klasa

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle