Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Letonia shpalli gjendje të jashtëzakonshme në kufirin me Bjellorusinë

Letonia so shpalli gjendje të jashtëzakonshme në kufirin me Bjellorusinë dhe e autorizoi policinë kufitare t’i përdorë armët e zjarrit dhe fuqinë për ta parandaluar emigracionin illegal.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle