Evropë SQEvropë.Portal SQ

Letonia sërish e vazhdoi gjendjen e jashtëzakonshme në kufirin me Bjellorusinë

Letonia e vazhdoi gjendjen e jashtëzakonshme në kufirin me Bjellorusinë deri më 10 nëntor për shkak të kontestit njëvjeçar rreth kalimeve të emigrantëve dhe shqetësimit të rritur për shkak të luftës së Rusisë në Ukrainën fqinje, njofton DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle