Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Letonia dhe Estonia mbyllën nga dy konsullata ruse

Letonia urdhëroi mbylljen e dy konsullatave ruse në atë vend dhe i porositi personelit ta braktisë vendin, njoftoi sot Ministria letoneze e Punëve të Jashtme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle