0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Letërnjoftimet mund të merren të shtunën dhe të dielën

Në prag të mbajtjes së rrethit të dytë të Zgjedhjeve lokale, që do të mbahen të dielën më 31 tetor të vitit 2021, Ministria e Punëve të Brendshme informon se të shtunën dhe të dielën shërbimet administrative do të punojnë në komunat ku do të ketë votim në rrethin e dytë, me qëllim që t'u ndihmojnë qytetarëve të mund t'i marrin letërnjoftimet.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle