Botë SQBotë.Portal SQ

Letër liderëve të G20 për katastrofat e ardhshme shëndetësore

Njëzetë vendet më të pasura në botë duhet t’i kalojnë dallimet që urgjentisht të vendosin mekanizma të rinj globalë për përballje me katastrofat e ardhshme shëndetësore, u thanë një grup I politikanëve dhe funksionarëve të lartë liderëve të G20.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle