0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQShoqëri SQ

Lëndohet një e mitur nga Shkupi gjatë përpjekjes që të ikë nga Spitali Psikiatrik

- Një e mitur nga Shkupi, gjatë përpjekjes që të ikë nga Spitali Psikiatrik në Kompleksin e Klinikave, ka rënë nga lartë dhe ka marrë lëndime të rënda trupore, të konstatuara në Qendrën Emergjente, konfirmuan për MIA-n nga MPB.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle