0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

LENDNET: Prodhimi lokal i ushqimit nuk ka qenë kurrë më i rëndësishëm se tani

Prodhimi lokal i ushqimit nuk ka qenë kurrë më i rëndësishëm se tani. Prandaj është e nevojshme të rritet lëvizshmëria e tokës si resurs, por edhe të shfrytëzohet maksimalisht, thanë pjesëmarrësit në punëtorinë e 13-të ndërkombëtare LANDNET që mbahet sot dhe nesër në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle