Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Lemer: Po hyjmë në një periudhë të rëndë ekonomike

Ministri i Ekonomisë i Francës sot kryesoi me Këshillin për ekonomi dhe financa të BE-së, një ndër temat kryesore ishin perspektivat ekonomike për BE-në, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle